Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií

o nás
Spoločnosť VM AUTO s.r.o. bola založená dňa 01.06.2010 zápisom spoločnosti v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I , Oddiel: Sro, Vložka číslo: 25812/V.


Pre nás vždy bol a vždy bude prioritou SPOKOJNÝ ZÁKAZNÍK a vysoká kvalita poskytovaných služieb!!!

Kto si u nás nechal opraviť auto, riešil poistnú udalosť, chodí na pravidelné prehliadky a pod.. vie, že s nami je všetko rýchle a s maximálnym ohľadom pre spokojnosť zákazníka. Snažíme sa, za čo najvýhodnejšiu cenu poskytnúť zákazníkom čo najvyššiu kvalitu služby, zabezpečiť maximálnu spokojnosť a profesionálny prístup.
Sme otvorení pre našich zákazníkov a ku každému z nich pristupujeme individuálne, čo je kľúčové pre úspešné podnikanie, napredovanie firmy a budovanie vzájomnej dôvery.
Naším cieľom je dosiahnuť u zákazníka maximálnu spokojnosť a budovať vzájomnú dôveru, vďaka ktorej sa na nás vždy obráti.

Naši zákazníci u nás nachádzajú rýchly, spoľahlivý a odborný AUTOSERVIS s vysoko kvalitnými službami.

V našich prevádzkach pracujeme s originálnymi dátami, špecifikáciami, postupmi pri opravách motorových vozidiel.

Od založenia spoločnosti sme sa venovali a venujeme mechanickým a elektrickým opravám všetkých značiek motorových vozidiel a pneuservisu. Ako čas plynul a požiadavky našich spokojných zákazníkov na nás a na nami poskytované služby rástli, sme sa rozhodli v roku 2012 pravidelne investovať do rozvoja a obnovy servisnej techniky, do pravidelných školení našich servisných technikov, zamestnancov a do rozšírenia nášho tímu zamestnancov.

V roku 2013 sme vstúpili do značkovej siete neznačkových servisov AUTO AUTO, ktorá zabezpečuje rozsiahlu technickú, organizačnú a komunikačných podporu pre autoservisy. Od roku 2013 pracujeme s technickým softvérom, kde sme získali CERTIFIKÁT ORIGINALITY. Technické informácie, ktoré sú čerpané výhradne od výrobcov vozidiel a výrobcov originálnych náhradných dielov.

Od 1. januára 2019 sme vstúpili do siete BOSCH CAR SERVICE. Spolupracujeme so spoločnosťou Bosch a využívame know-how a vybavenie celosvetovo najväčšieho dodávateľa náhradných dielov pre automobily. Takmer všetky renomované značky využívajú v svojich najnovších modeloch diely a technológie spoločnosti Bosch. Ako autoservis pre všetky značky vozidiel zvláda Bosch Car Service a jeho vyškolení technici najmodernejšie technológie vozidiel a vždy dokážu zaistiť vykonanie údržby, prípravy na technickú kontrolu, prekontrolovania vozidla, diagnostiky elektronických systémov a všetky ďalšie opravy vozidiel.

Dopytom našich spokojných zákazníkov sme rozširovali naše služby o karosárske a lakernícke opravy motorových vozidiel, servis a plnenie klimatizácií, servis a plnenie automatických prevodoviek, náhradné vozidlá, 3D geometriu, pneuservis (aj na RUN FLAT pneumatiky) a ďalšie služby ako sú:
- financovanie opravy motorových vozidiel
- asistenčné služby motorových vozidiel

.... v roku 2004 nastala v Slovenskej republike zásadná legislatívna zmena v odbore autoopravárenstva, a to uvedením platnosti "NARIADENIA KOMISIE (ES) č. 1400/2002 zo dňa 31. 7 2002 o použití čl. 81 odst. 3 Zmluvy na kategórie vertikálnych dohôd a jednania vo vzájomnej zhode v odvetví motorových vozidiel" - skrátene nazývaná "Bloková výnimka" ....“
( viac v sekcii články )

V súčasnosti sme:

  • Zmluvným partnerom poisťovní v oblasti karosárskych a lakerníckych opráv motorových vozidiel po dopravnej nehode a riešenia poistných udalostí
  • Zmluvným partnerom spoločnosti Europ Assistance s.r.o, v oblasti asistenčných služieb. AutoCare je jedinečná služba pre majiteľov osobných automobilov a ich blízkych, ktorí chcú mať na cestách absolútnu istotu. Nehoda, porucha, defekt pneumatík, vybitá batéria. Obľúbená služba najmä v dovolenkovom období ako aj počas celého kalendárneho roka
+2K
spokojní zákazníci

+1K
opravenených áut / ROK

Spolupracujeme so všetkými poistovňami
Najlepšie služby za prijateľnú cenu