Navigovať do servisuTurňa nad Bodvou, Hájska cesta 727/8Telefón+421 915 144 511, +421 911 144 511 E-mailturna@vmautosro.sk Otváracia dobaPo - Pia: 7:00 - 17:00
Profesionálna diagnostika elektronických systémov

Profesionálna diagnostika elektronických systémov

Pri poruche elektroniky vo vašom vozidle alebo po rozsvietení varovnej kontrolky sa môžete spoľahnúť, že naši odborníci rýchlo problém nájdu a odstránia.

  • Profesionálne, systematické hľadanie nedostatkov
  • Veľmi kvalifikovaný personál
  • Testovanie so špičkovou kvalitou a dokonalým dielenským vybavením

Kontaktujte nás

Disponujeme všetkými potrebnými odbornými znalosťami

Pokiaľ máte nejaký problém s elektronikou vo vašom vozidle, môžete sa vždy spoľahnúť na jedinečné schopnosti našich odborníkov. Preto pracovníci autoservisov siete Bosch Car Service získavajú svoje vedomosti v podobe intenzívneho školenia priamo od spoločnosti Bosch, celosvetového dodávateľa do prvovýbavy. Naši odborníci sú plne oboznámení s diagnostikou a vyhľadávaním zdroja problému. Od manažmentu akumulátora a elektroniky vozidla po elektronicky riadené vstrekovanie a elektronicky podporované asistenčné systémy.

Vzájomne prepojená bezpečnosť

Kvôli rastúcemu počtu elektronických systémov a rozsiahlejším elektrickým zariadeniam sú opravy vozidiel stále komplikovanejšie. To znamená, že servis zložitého elektrického systému vozidla obsahuje oveľa viac, než len výmenu pokazenej žiarovky alebo spálenej poistky. Elektronické diely medzi sebou komunikujú a občas bez seba nemôžu fungovať. Zlyhanie aj jediného senzora môže vyvolať zlyhania celého elektrického systému. Odborníci z autoservisov siete Bosch Car Service sú ideálne vybavení, aby si poradili s takýmito problémami, a možno sa na ne vždy spoľahnúť, čo sa týka profesionálnej opravy automobilu.

Budúcnosť jazdy spočíva v nových elektrických systémoch

Čoraz viac moderných vozidiel je vybavených novými asistenčnými a komfortnými systémami. Inovatívne technológie však vyžadujú oveľa viac energie, ktorú poskytujú elektrické systémy súčasných vozidiel. 12V systémy používané v súčasnosti čoskoro dosiahnu svoje hranice. Vzhľadom na ich maximálny výkon 3 kW vyžadujú najrôznejšie elektrické zariadenia trvalé napájanie cca 800 – 1500 W – a v špičkách dokonca aj dvakrát toľko. To kladie obrovský tlak na elektrický systém a príslušné diely, napríklad alternátor alebo akumulátor. Jedným z riešení by bol prechod na nový 48V elektrický systém s pripojením do 12 kW – naši servisní odborníci budú na tento vývoj plne pripravení.

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.