Navigovať do servisuTurňa nad Bodvou, Hájska cesta 727/8Telefón+421 915 144 511, +421 911 144 511 E-mailturna@vmautosro.sk Otváracia dobaPo - Pia: 7:00 - 17:00
Bosch Car Service dokáže zabezpečiť odbornú kontrolu a údržbu bez straty záruky výrobcu

Bosch Car Service dokáže zabezpečiť odbornú kontrolu a údržbu bez straty záruky výrobcu

Sme schopní zabezpečiť odbornú kontrolu a údržbu bez prepadnutie záruky výrobcu. Tiež pre nové vozidlá.

  • Pre všetky modely vozidiel ľubovoľného veku
  • Kompletné úkony so zachovaním záruky výrobcu a mobility
  • Záznam všetkých prác do servisnej knižky

Kontaktujte nás

Program pre všetko okolo vášho auta

Každá inšpekcia v Bosch Car Service prebieha podľa pokynov výrobcu vozidla. Pritom si náš odborný personál vezme pod lupu všetky komponenty a prekontroluje rad systémov relevantných pre bezpečnosť - od motora, cez elektroniku až po brzdy. A v prípade potreby vykoná náš personál po dohode s vami ihneď tiež výmenu oleja a filtra, doplní stavy náplňou a vymení chybné a opotrebované diely za náhradné diely v kvalite pre prvovýbavu. Tak nielen zachováte hodnotu svojho vozidla, ale kompletne sa vám tiež zachová záruka výrobcu.

Naše služby pre úžitkové vozidlá

Tiež ste presvedčení o tom, že si musíte u svojho nového vozidla nechávať robiť údržbu v autoservisoch výrobcu, aby ste neprišli o záruku? Potom by ste mali vedieť, že túto prácu dokáže vykonať každá kvalifikovaná dielňa pri úplnom zachovaní záručných povinností výrobcu. V dôsledku toho získate pri inšpekciách v autoservisoch Bosch Car Service nielen záruku na vaše auto, ale aj bezplatné služby našej záruky mobility. Tieto služby sú príspevkom na zabezpečenie kvality, ktorý zaisťuje ešte väčšiu dôkladnosť nášho dielenského personálu. Konečne ide predsa o vašu bezpečnosť.

Prečo je kontrola dôležitá

Počet ľudí usmrtených pri dopravných nehodách v niekoľkých predošlých rokoch zaznamenal pokles. To je dobrým znamením vzhľadom na skutočnosť, že vážne poruchy má takmer 25 % vozidiel na cestách. Cenovo výhodná kontrola vozidla od Bosch Car Service poskytuje spoľahlivé informácie o tom, či je vaše vozidlo spôsobilé jazdy. To vám pomôže vyhnúť sa nebezpečným situáciám a nákladným opravám. V každom prípade vždy dbajte na pravidelné intervaly údržby, pretože iba odborník pozná, kde môžu spočívať možné riziká.

Inšpekcia vrátane záruky mobility v celej Európe

Porucha vozidlá, nehoda, zlé tankovanie alebo poškodenia kabeláže Kuno. Nič už nefunguje! Na cestách niekedy vzniknú situácie, v ktorých by sme chceli, aby nám strážny anjel čo najrýchlejšie pomohol!

Tie majú u Bosch Service záruku mobility.

S viac ako 1000 autoservisy v Európe sme vám k dispozícii vždy a skoro všade. 24 hodín, aj v nedeľu a vo sviatkoch. Po vykonaní inšpekcie v našich Bosch Service obdržíte garanciu mobility. Tým ste ako vodič alebo spolujazdec vo vašom vozidle optimálne zaistení a v prípade poruchy môžete profitovať z našich rozsiahlych služieb: Od pomoci pri poruche a nehode vozidla, odtiahnutie a vyslobodenie, až po poskytnutie náhradného vozidla, zabezpečenie cesty domov alebo do pôvodného cieľa cesty, ubytovanie a spätný transport vozidla.

Informujte sa v autoservise Bosch vo vašej blízkosti, radi vám pomôžeme!

Naši experti odporúčajú

Naši experti odporúčajú

Ak si necháte vykonávať údržbu vozidla v Bosch Car Service, môžete využívať výhody našej havarijné služby 24 hodín každý deň v roku. A každá inšpekcia vozidla v Bosch Car Service je spojená s voliteľnou zárukou mobility, tá vás oprávňuje k jej bezplatnému využitie, ak máte poruchu kdekoľvek v Európe:

Asistenčná služba pri poruchách a nehodách

  • Opravy vozidiel po nehode
  • Odťahová služba
  • Náhradné vozidlo
  • Taxi
  • Ubytovanie v hoteli

Je ešte niečo, čo by ste chcel vediet?

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.